Få tilbud på elektriker i dag

tools

Uforpliktende tilbud på El arbeid.

Gratis vurdering av jobben

20% rabatt på innkjøp av materiell i butikk og nettbutikk ved bruk av våre elektrikere.(gjelder ikke på våre kampanjeprodukter.)

Ring: 38 04 10 00

[]
1 Step 1
Send inn skjema for tilbud på elektriker og vi kontakter deg så fort som mulig.
Navn
E-post
Mobil
Beskrivelse av jobben
0 /
Previous
Next

Elektrotemas Ansatte

Ole J. Hobbesland

Installatør / Daglig leder.

phone 982 123 00 ole@elektrotema.com

Kurt Werner Larsen

Butikksjef

phone 98212305 kurt@elektrotema.com

Roar Breistøl

Saksbehandler

phone 951 277 19 roar@elektrotema.com

Ann Britt Tobiasen

Kontor / Administrasjon

phone 93253188 ann-britt@elektrotema.com

Jan-Erik Moen

Montør

phone 982 123 02 jan-erik@elektrotema.com

Werner R, Abusdal

Teleinstallatør og montør

phone 982 123 06 werner@elektrotema.com

Kjell Ivar Vassbotn

Montør

phone 982 123 03 kjellivar@elektrotema.com

Stian Try

Montør

phone 98212301 stiantry@elektrotema.com

Fredrik Jensen

Montør

phone 000 00 000 fredrik.jensen@elektrotema.com

Fredrik Lytomt

Montør

phone 000 00 000 fredrik.lytomt@elektrotema.no

Bendik Haga

Montør

phone 982 290 640 bendik@elektrotema.no

Asbjørn Hobbesland

Lærling

phone 982 123 04 asbjorn@elektrotema.no

Elias Åsland

Lærling

phone 000 00 000 elias@elektrotema.no

Kasper Skjelbred-Knudsen

Lærling

phone 941 79 379 kasper@elektrotema.no